شلف دیواری

صرف نظر از اینکه فناوری می‌تواند پیشرفت کند یا نوسازی در خانه هوشمندتر و مدرن‌تر شود، چند مورد وجود دارد که هرگز قابل تعویض نیست، چه رسد به اینکه به طور کلی از بین بروند. شلف دیواری یا قفسه دیواری از این دست موارد می‌باشد. به دلیل کاربرد بسیاری شلف دیواری در انواع دکوراسیون، ما در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع مدل‌های شلف دیواری بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

سقف کشسان

سقف کشسان نوعی سقف کاذب است که بیشتر جنبه زیبایی دارد و دلیل نامی که روی آن گذاشته‌اند، به دلیل داشتن خاصیت کشسانی است. سقف کشسان می‌تواند به راحتی در اندازه 4 متری نیز بدون مهار اجرا گردد. در این مطلب همراه ما باشید تا از نحوه نصب سقف کشسان، انواع آن و دلایل محبوبیت این محصول، بیشتر بدانیم.

کوپلر

کوپلر قطعه‌ای فلزی است که برای اتصال آرماتور استفاده می‌گردد. امروزه از کوپلرها، استفاده بسیاری می‌شود؛ زیرا امنیت سازه را می‌توانند تضمین نمایند. جنس این قطعه از فولاد بوده واندازه‌های متفاوتی را دارد. از کوپلرها بیشتر در سازه‌های بتنی استفاده می‌شود و می‌توان از آن‌ها در نقاط مختلف استفاده نمود.

مصالح مقاوم سازی ساختمان

مقاوم سازی ساختمان در دنیای امروز از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا ما با شرایط محیطی غیرقابل انتظاری روبه‌رو هستیم. علاوه بر این انتظارات از تمامی ساخت و سازها در حال بالا رفتن است، به همین دلیل باید طول عمر سازه‌ها تا جای ممکن افزایش یابد. به دلیل اهمیت این موضوع، ما در ادامه قصد داریم تمامی نکات مهم در رابطه با مقاوم سازی ساختمان را بررسی کنیم.

سنگ گرانیت

سنگ گرانیت و آگاهی از ویژگی‌های آن در هنگام خرید می‌تواند به شما کمک بسیاری نماید، تا از میان انواع سنگ گرانیت، بهترین آن را انتخاب نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا از ویژگی‌های سنگ گرانیت و انواع آن، بیشتر بدانید.

سیستم گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف، موضوع داغ این روزها است. زیرا  می‌‌تواند دمای محیط منزل شما را به صورت کاملاً بهینه تنظیم نماید. این سیستم در مقابل سیستم‌های سنتی، نقاط قوت بسیاری را دارد و به همین دلیل ما آن را برای بررسی انتخاب کردیم، تا نحوه کار، نقاط قوت و نقاط ضعف آن را بررسی نماییم.

سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید