انواع انکربولت بتنی

انکر بولت موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با انواع انکربولت، عوامل موثر بر انتخاب نوع انکربولت، نحوه نصب و بسیاری موارد دیگر را بررسی کنیم.  پیچ انکر اشیاء سازه‌ای را به سازه‌های بتنی متصل می‌کند. در صنعت ساخت، پیچ‌های انکر معمولاً تجهیزات، لغزش‌های ساختاری و ظروف را روی بتن ثابت می‌کنند. یک انتهای پیچ انکر در بتن قرار می‌گیرد، در حالی که انتهای رزوه ای نمایان شده به تجهیزات متصل می‌شود. انواع مختلفی از پیچ انکر وجود دارد. برخی از رایج‌ترین آنها میله‌های L شکل، دو سر با صفحه، گل میخ سر جوش داده شده و نوع سوئدی هستند. در ادامه همراه ما باشید.

تعمیر شیر اهرمی

تعمیر شیر اهرمی موضوعی است که ما در این مطلب بررسی خواهیم کرد. از آنجایی که گاهی بدون نیاز به کمک افراد متخصص نیز می‌توان این کار را انجام داد. ما در ادامه قصد داریم بهترین نکاتی را که لازم است در رابطه با شیر اهرمی و تعمیر آن لازم است بدانید، بررسی کنیم.

بازسازی کف پارکینگ

کف پارکینگ به دلیل تردد پشت سر هم خودروها، فشارهای زیادی که به آن وارد می‌شود و همچنین درجه حرارت شدید، همراه ممکن دچار ترک‌خوردگی، خراب شدن، جابه‌جایی و یا ریزش شوند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم به نحوه بازسازی کف پارکینگ بپردازیم. اینکه بازسازی کف پارکینگ با استفاده از چه موادی انجام شده و چگونه انجام می‌شود، در ادامه بررسی خواهد شد.

هزینه تعمیر سقف ساختمان

آگاهی از هزینه تعمیر سقف ساختمان بسیار مهم است. زیرا با آگاهی از این موضوع می‌توانید به درستی هزینه‌های تان را تخمین بزنید. از آنجایی که بسیاری در رابطه با هزینه تعمیر سقف ساختمان اطلاعات کافی را ندارند، در ادامه ما جزییات این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت، موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. ازآنجایی که مشارکت در ساخت امروزه مورد توجه بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی قرار گرفته است، ما در ادامه قصد داریم شرایط مشارکت در ساخت و قوانین مربوط به آن را بیشتر بررسی کنیم.

نظارت ساختمان

در طراحی سازه، باید به چک لیست اهمیت بسیاری داده شود. مهندسان برای آغاز هر پروژه‌ای چک لیست داشته و به آن توجه ویژه‌ای می‌کنند. این چک لیست‌ها شامل موارد مختلفی همچون، محاسبات، طراحی، و… می‌شود. در این لیست، تمامی اقلام استفاده شده در ساختمان از چمله تیر، ستون، متریال و مقررات بررسی شده و باید کل سازه براساس آن ساخته شود. ما در این مطلب چک لیست نظارت ساختمان در قسمت محاسبات را بررسی خواهیم کرد.

گرمایش از کف

اگر بخواهید گرمایش از کف را به عنوان بخشی از یک پروژه آینده بازسازی خانه در نظر بگیرید، ما می‌فهمیم که ممکن است در مورد اینکه آیا این راه حل مناسب گرمایش شما است، یا خیر سوال و نگرانی داشته باشید. در این راهنمای تخصصی، جوانب مثبت و منفی گرمایش از کف را بررسی خواهیم کرد.

سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید