IMG_7793

گروه مهندسی باروچین در سال ۱۳۹۳ تشکیل و شروع به فعالیت نمود . مجموعه باروچین با بهره گیری از تجربیات و دانش مهندسان خود در زمینه ساخت و اجرای انواع پروژه های عمرانی در زمینه های طراحی ، اجرا و نظارت در قالب پروژه های پیمانکاری ساختمان ، مدیریت پیمان و بازسازی های لوکس فعالیت نموده و همواره تلاش کرده است به اهداف پروژه که همان کاهش هزینه ها ، زمان و مصالح مصرفی و بالا بردن کیفیت است دست یابد. اهدافی که لزوم ایجاد یک طرح برای اجرای یک عملیات عمرانی را توجیه پذیر ساخته و نسبت به بازگشت سرمایه یا ارائه خدمات خاص آن پروژه تنظیم شده است.

پروژه ساختمانی زعفرانیه

تعهد و صداقت

یکی از مهم ترین ارکان هر قرارداد همکاری،تعهد به انجام تمامی بندهای آن توسط طرفین است.در یک پیمان جلب اعتماد طرف مقابل با صداقت در بیان و عملکرد به شکل قابل توجهی افزایش می یابد و می تواند سد محکمی در مقابل تمامی اختلافات فراقراردادی پیش آمده در آینده باشد. گروه مهندسی باروچین با تعهد به رعایت مقررات و آیین نامه‌های روز کشور با صداقت خود به دنبال پیشبرد اهداف اساسی اجرای یک پروژه است . 

دفتر فنی و مهندسی باروچین

اهداف ما

باروچین مجری انواع پروژه های ساختمانی و تامین‌کننده متریال لوکس ساختمانی است که با بهره‌گیری از دانش و تجربه مهندسین خود همواره تلاش کرده است در زمینه دستیابی به اهداف پروژه ای از قبیل بالا بردن کیفیت اجرا ، صرفه اقتصادی و رضایت کارفرمایان گام برداشته و با تکیه بر تعهد و صداقت جایگاه ویژه ای بین تمام دست‌اندرکاران صنعت ساختمان داشته باشد.

چشم انداز

تبدیل شدن به مجموعه ای توانمند ، پویا و شناخته شده در زمینه اجرای پروژه های لوکس عمرانی در قالب قراردادهای مدیریت پیمان و پیمانکاری کل و تامین متریال ساختمانی با محوریت شفافیت مالی و عملیاتی، بالا بردن کیفیت اجرایی و کاهش هزینه های ساخت با چشم انداز 3 ساله

سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید